Klantenservicemanager (op afstand)

Detailhandel, Verkoop, Telesales in Moskou

Wij zijn op zoek naar een proactieve en verantwoordelijke accountmanager die op afstand in ons bedrijf wil werken. ...

Deze tekst is vertaald door een automatisch systeem.
Originele versie hierРусский

Менеджер по работе с клиентами (удалённо)

Мы ищем проактивного и ответственного менеджера по работе с клиентами для удалённой работы в нашей компании. Если вы любите помогать людям, умеете находить подход к каждому клиенту и хотите работать в комфортных условиях из дома, то эта вакансия для вас!

Условия работы:

• Оклад: 300$ + бонусы
• График: 4/2 с 10:00 до 22:00
• Удалённая работа

Обязанности:

• Консультирование клиентов по продуктам и услугам компании
• Обработка входящих запросов и обращений клиентов
• Решение вопросов и проблем, возникающих у клиентов
• Ведение базы данных клиентов и обновление информации
• Составление отчётов о проделанной работе
• Работа с жалобами и претензиями клиентов

Требования:

• Знание английского языка от уровня B1
• Уверенное пользование ПК
• Наличие собственного ПК или ноутбука

Если вы обладаете необходимыми навыками и хотите присоединиться к нашей команде, отправляйте своё резюме на на наш телеграмм https://t.me/Rrhddjj

Bedrijf: sootoo

Locatie: in Moskou

Type Baan: Vast

Salaris: 300$

Geplaatst door:
Кирил

16/07/2024

Jouw email

Jouw bericht aan deze adverteerde

Extra:

Facebook Twitter LinkedIn Pinterest WhatsApp Addthis

Als je je advertentie wilt wijzigen, verwijder hem dan en plaats een nieuwe. Je kunt je advertentie makkelijk zelf verwijderen door in te loggen in het advertentieonderdeel en te klikken op de "Verwijder" button onderaan je advertentie.

Nieuwste aangeboden banen Detailhandel, Verkoop, Telesales

Кирил
Klantenservicemanager (op Afstand)

Wij zijn op zoek naar een proactieve en verantwoordelijke accountmanager die op afstand in ons bedrijf wil (...)

Detailhandel, Verkoop, Telesales: Moskou
16/07/2024
Zoek vacature

Voor andere discussies, advies, vragen, meningen of een ontmoetingsplek, etc...: gebruik alstublieft het forum.